Ayşen azaplar
0532 695 38 69

Acil Ortopedi

UZMAN ORTOPEDİ DOKTORLARI

Acil Ortopedi doktorlarımız, parçalı kırıkların yanı sıra kazalar veya ani şiddetin neden olduğu yara ve yaralanmaların tedavisinde uzmanlaşmış birer ortopedi cerrahıdır. Steril, konforlu ve rahatlatıcı A+ Sınıfı hastanelerde muayene olmak ve en iyi hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Acil ortopedi uzmanlarımız, kalça, diz, omuz, dirsek, el ve ayak bileği hastalıklarının acil ortopedik müdahale gerektiren durumlarında her gün 23:45 e kadar hizmetinizde.

Acil ortopedi tedavisi gerektiren bir şekilde kemik veya yumuşak dokuya zarar verdiğinizde gecikmeden bir ortopediste görünmeniz gerekir. Ortopedik acil durumlar, ani bir akut yaralanma ya da travmanın sonucu olabilir. Rahatsızlığınız daha önceki ortopedi ameliyatından kaynaklanan komplikasyonlar sonucu ortaya çıkabilir.

Ortopedik yaralanmalar, kas-iskelet sistemindeki herhangi bir yaralanmayı içerir. Kemik ve eklemlerle ilgili bu yaralanmalar genellikle vücutta meydana gelen bir kaza veya travmanın sonucudur.

İstanbul Acil Ortopedi

Ortopedi Hastanemize şiddetli ağrıya neden olan ani yaralanma gibi durumlarda direkt olarak gelebilirsiniz. Durumunuz hakkında detaylı bilgiyi 0 532 272 11 33 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz. Acil ortopedi ekibimiz sizin için en uygun tedaviyi sunacak, yara ve ağrılarınızın tedavisini başarılı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Aşağıdaki acil ortopedik durumlarda, ortopedi hastanemizle iletişime geçebilirsiniz.

 • Kemik kırıkları.
 • Kas ve tendon ağrıları, bağ ve eklem burkulmaları.
 • Kırık köprücük kemiği.
 • Ön çaptaz bağ yırtılması.
 • Menisküs yaralanması.
 • Yırtık pazı, triseps veya kuadriseps tendonu.
 • Omuz üzerine düşme sonrası oluşan ağrılarda.
 • Dirsek yaralanmaları.
 • Trafik kazasında oluşan kırıklarda.
 • Alt ekstremite yaralanmaları (ayak, ayak bileği, alt bacak, diz ve kalça)

Ortopedi Kliniği

Yukarıdaki durumların hayatın her anında başımıza gelmesi malesef mümkün. Fakat bu gibi durumlarda doğru ortopedi kliniği seçilmesi hastaların dikkat etmesi gereken en önemli unsurdur. Ortopedik acil durum gerektiren ameliyatın mutlaka uzman ortopedi doktorları ve hastane ameliyathanesinde steril ortamda yapılması gereklidir.  İlerde rahatsızlığınızın tekrarlamaması için ilk ortopedi kliniği seçiminiz çok önemli. Ortopedik Acil Bakım kliniklerimiz sabah 8 den akşam 23:45 e kadar açık. Yoğun programınıza daha fazla kolaylık sağlamak için haftada yedi gün. Kas, kemik ve eklem bakımı konusunda uzmanlaşmış bir ortopedi uzmanı ve ortopedi teknikerleri tarafından tedavi edilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Acil Ortopedi

Acil ortopedi uzmanlarımız sizlere en üstün bakımı sağlamak için İstanbul da hizmetinizde. 

Aşağıdaki durumlarda mutlaka acil ortopedi hastanemize gerebilirsiniz

 • Kaza sonrası kemiğin görünmesi.
 • Kırık üzerinde açık yaralar olması.
 • Kemiğin şiddetli bir açıda kırılması .
 • Kesikler ve / veya derin kesiklerin olması.

Acil Ortopedi Doktoru Ne Yapar?

Acil ortopedi doktoru kendilerini kemikler, eklemler, bağlar, tendonlar ve kaslardaki hastatıkların önlenmesi, teşhisi ve tedavisi için adamıştır. Tüm eklem hastalıkları için ortopedi merkezimizi ziyaret edebilir, tecrübeli ortopedi doktorlarımız ve fizyoterapistlerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Steril, konforlu ve rahatlatıcı  A Sınıfı Hastanemizde Acil Ortopedi Doktorları, hem basit hem de karmaşık kırıkların yanı sıra kazalar veya ani şiddetin neden olduğu yara ve yaralanmaların tedavisinde uzmanlaşmış birer ortopedi cerrahıdır.

Acilinde ortopedi olan hastanemizde mikrocerrahi ameliyatları, alt ve üst ekstremite, travma, tüm kas-iskelet sistemi tedavisi ve ameliyatları yapılabilmektedir. Uzman doktorlarımız, yumuşak doku travması, kas ve tendon yaralanması ve kırık gibi acil durumların tedavisi için hizmetinizde.

Evde fizik tedavi, evde yara bakımı, evde muayene, doktorla görüntülü konuşma, ortopedi hastalarının ambulans ile transveri gibi durumlar için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Ortopedi tedavileri hakkında ek bilgi almak veya total diz protezi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Op. Dr. Süleyman ALTUN ile iletişime geçebilirsiniz.

Randevu Alın  Süleyman Altun - DoktorTakvimi.com

  Tedaviler