Ayşen azaplar
0532 695 38 69

Ortopedi Doktoru

ORTOPEDİ DOKTORU NEYE BAKAR?

Ortopedi doktoru eklem hastalığı olan hastaların tedavisini planlayarak yaşamak istedikleri kaliteli hayata hızlı ve verimlilikle dönmelerine yardımcı olan uzmanlara denir.

Ortopedi doktoru Süleyman ALTUN İstanbulda ortopedik rahatsızlıkları olan hastaların şikayetlerini değerlendirerek onlar için doğru olan en uygun tedavi seçeneğini sunmaktadır. Op. Dr. Süleyman ALTUN üst ekstremite alanında (el, el bileği, omuz, dirsek v.b) olduğu gibi binlerce ameliyatı başarıyla tamamlayarak kireçlenme tedavileri alanında da uzmanlaşmıştır. 

Gündelik yaşamda malesef düşmeler ve trafik kazaları gibi durumlarda kırık ve çıkık gibi sonuçlarla karşılaşılabiliyor. Acil ortopedi ekibi olan ortopedi doktoru Süleyman ALTUN arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul da ortopedi doktoru arıyorsanız Bakırköy, Bahçeşehir, Başakşehir ve Gaziosmanpaşa bölgelerinde Op. Dr. Süleyman ALTUN için randevu oluşturabilirsiniz. 

Ortopedi doktoru ile fizyoterapistlerin koordineli çalışmaları sonucunda hastalarımızın ameliyat sonrası kontrollerinde yüksek başarılı sonuçlar aldık. 

Ortopedi doktoru Süleyman ALTUN

 • Uzman Fizyoterapistlerden Oluşan Fizik Tedavi Ekibi
 • Acil Ortopedi Durumlarına Müdahale İçin Ortopedi Ekibi
 • Hastaneye Gelemeyen Hastaların Muayenelerini Evde Gerçekleştirmek İçin Mobil Ortopedi Ekibi (Evde Röntgen Hizmeti)

Yukarıdaki sağlık hizmetlerini bu alanındaki son teknolojiyi kullanarak en kaliteli şekilde sunmayı vizyon edinmiştir.

Spor yaralanması, eklem ağrınız veya kireçlenmeniz olsun, ortopedi doktoru Süleyman ALTUN güleryüzlü tüm ekibiyle beraber tedavinizi planlamak için hizmetinizde.

Op. Dr. Süleyman ALTUN mikrocerrahi ameliyatlar ile minimal invaziv ortopedi ameliyatlarını gerçekleştirmektedir. El ve ayak mikrocerrahisi alanlarında bir çok acil vakayı tedavi etmektedir. 

Ortopedi Doktoru Süleyman ALTUN

 • Artroskopik Cerrahiler (diz, kalça, omuz, dirsek, el ve ayak bileği artroskopisi)
 • Kireçlenme Tedavisi
 • Robotik Protez Cerrahisi
 • Eklem Ağrısı Tedavisi (Diz Kapağı Ağrısı v.b. Gibi)
 • Minimal İnvazif Cerrahi
 • Menisküs Yırtığı Tedavisi
 • Ön ve Arka Çapraz Bağ Tamiri

Gibi ortopedi ameliyatı ve tedavileri A+ Hastane ve Kliniklerde yine A+ ameliyat malzemeleri kullanarak gerçekleştirmektedir. 

Omuz tedavileri hakkında ek bilgi almak veya total diz protezi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Op. Dr. Süleyman ALTUN ile iletişime geçebilirsiniz.

Randevu Alın  Süleyman Altun - DoktorTakvimi.com

  Tedaviler